Ніч, сяйво зірок і загадкова усмішка місяця... На терасі стоїть вона — запаморочлива, ніжна та загадкова. Вона — мрія будь-якого маркіза, а новий аромат Marquis від Remy Marquis — це мрія будь-якої жінки. Солодкий квітковий аромат зі східними нотками, який захоплює й заворожує, стане фаворитом на кожному туалетному столику. Яскраві фруктові ноти ананаса, квіткові візерунки гарденії, апельсинової квітки та пелюсток фіалки прокладуть шлях до будь-якого чоловічого серця.
Солодкі акценти іланг-ілангу в нотах серця ідеально поєднуються з жасмином і трояндою, ніжною лілією та м'якою бавовною, яка створює невагому подушку для інших компонентів. Аромат поступово посилюється й розкривається, як квітка в ранковому саду. Він обіцяє бути найчуттєвішим, красивим і ніжним і пахучою солодкою ваніллю, пачулями, теплим кедром і нотами амбри із сандалом.
Ця парфумована вода дарує вишуканий королівський шлейф, який супроводжує жінку цілий день. Він стане причиною нескінченних компліментів і захоплених поглядів. Допоможе зануритися в зволожений світ щастя та мрії, який відкриває свої двері тільки обраним.
Артикул | MM34341 |
Бренд | Remy Marquis |
Тип | Парфумована вода |
Тип | жіноча |
Країна виробник | Франція |
Об'єм | 100 мл |
Переважний запах | Деревний |
Початкова нота | бергамот, зелень, мандарин, евкаліпт, хвоя |
Нота серця | герань, кориця, персик, слива |
Кінцева нота | кедр, сандал, мох, мускус |
- Ціна: 940 ₴