Marquis — це шикарний деревний аромат для чоловіків від Remy Marquis. Оригінальність композиції полягає в тому, що амбра переплітається з лавандовими акордами, створюючи ніжне полотно, на якому кожен вигадує свій візерунок. Хоча спочатку у свій полон бере соковитий і яскравий мандарин, який робить акцент на свіжість і легкість.
Потім деревні нотки поступово розливаються теплом і спокоєм, яке передається не тільки власнику, але й людям, які його оточують. Парфуми мають магнетичні властивості: попри свій класичний склад, вони мають чіткі акценти, які викликають цікавість. Можливо, це пов'язано з квітковими нотками в загальній гамі, а можливо — з деревними, які не просто наповнюють аромат, а формують його.
У шлейфі туалетної води відчутно проступає й зачаровує благородний кедр. Він є ознакою істинно чоловічих композицій, за допомогою яких можна вдало підкреслити силу, характер, мужність. У всякому разі, це безпрограшний варіант для всіх, хто цінує в ароматах багатогранну основу, стійкість і стильність.
| Артикул | MM34338 |
| Бренд | Remy Marquis |
| Тип | Туалетна вода |
| Тип | чоловіча |
| Країна виробник | Франція |
| Об'єм | 100 мл |
| Переважний запах | Деревний |
| Початкова нота | бергамот, зелень, мандарин, евкаліпт, хвоя |
| Нота серця | герань, кориця, персик, слива |
| Кінцева нота | кедр, сандал, мох, мускус |
- Ціна: 940 ₴


