Отзывы о компании Интернет-магазин для дропшиппинга и оптовых покупок
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІнна Р.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОля Б.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлександра П.
спасибо за подарок
- Комментарий продавца
Доброго дня, Олександра!
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені нашими послугами та сервісом. Дуже приємно, що подарунок Вам сподобався!
Знерпінням чекаємо на ваші нові замовлення .
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТатьяна З.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮлія М.
Дякую за швидку відправку,гарне обслуговування,ввічливість і коректність.Ви молодці!❤️Окремо дякую за приємний подаруночок до замовлення💕😀
- Комментарий продавца
Доброго дня, Юлія!
Щиро дякуємо за Ваш відгук і добрі слова! Нам дуже приємно, що Ви оцінили нашу роботу та маленький сюрприз. Ваше задоволення - наша головна мета!
Завжди раді бачити Вас серед наших клієнтів! ♥️
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТатьяна З.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТатьяна З.
- Вероніка К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЗаячук С.
Флакон доставили трiснутий, усе витiкло. Жах !!!
- Комментарий продавца
Шановний клієнте,
Ми щиро перепрошуємо за неприємності, які виникли через пошкодження вашого замовлення під час перевезення. Нам дуже шкода, що так сталося, і ми розуміємо ваше розчарування.
Для того щоб ми могли вирішити цю ситуацію якнайшвидше, будь ласка, надішліть нам фото пошкодженого флакона. Це допоможе нам краще зрозуміти проблему та вжити необхідних заходів.
Будь ласка, перевірте повідомлення, яке ми вам надіслали раніше, і надайте фото пошкодженого товару. Ми чекаємо на ваше фото і готові вам допомогти.
Дякуємо за ваше розуміння і співпрацю.
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТетяна С.
Є багато запитань до якості обслуговування.Зв'язались через 2 дні перед відправкою і сказали що деяких позицій немає.Запопонували замінити, але відправка була б на наступному тижні або відправлять, але без тих позицій яки у них немає!Я погодилась на відправку того що було в наявності!Оплата була пром.Різницю обіцяли повернути на картку! Замовлення отримала два дні тому.Написала,що чекаю на різницю.Відповіли "як тільки надійдуть гроші з пром, відразу перерахуємо,гадаю що сьогодні".Чекаю на решту.(Коли повернуть решту допишу)
Підсумую: Не все що є на сайті, є в наявності! Через 2-3 дні відправка і тільки тоді ви дізнаєтеся, чи все що ви хочете, ви зможете отримати!Після замовлення, товари ви отримаєте не менше ніж через 4-5 днів, якщо дасть Бог все буде в наявності або чекайте тиждень або півтора! Якщо вам вині решту, доведеться чекати невизначений термін!Висновок:З сервісом є великі проблеми!
Тепер щодо товарів:Коробки в пилюці.На одному з парфумів (ліцензія) тріснута кришка.На подарунок купувати я б не ризикувала.В цілому якість продукції не погана, за такі гроші я б навіть сказала, що достатньо хорошого рівня.
Побажання:Налагодіть процес прийому замовлень і відправки.Розберіться з наявністю товарів на сайті.Налагодіть процес повернення коштів!Буде гарний сервіс - будуть гарні відгуки!
Дякую!- Тетяна
Решту отримала в повному обсязі.Також зі мною зв'язалась адміністратор магазину, щоб вирішити питання.Запропонували замінити парфуми з недоліком(при необхідності вам замінять парфуми в разі пошкоджень, без проблем).Пояснили чому є деякі проблеми з наявністю позицій, та відправкою(місто Харків).Адміністратор йде на зустріч і відкрита до діалогу.Співпрацює з клієнтами, ввічлива і врівноважені!Проблема не в магазині і в сервісі, а нажаль в ситуації в країні.Магазин працює в важких умовах.Бажаю мирного неба!Процвітання!Сил і терпіння! Дякую!
- Тетяна
